Zahradnická společnost - Weiss & Wild

Projektujeme, realizujeme a pečujeme o soukromou i veřejnou zeleň v Praze a okolí.

Společnost Weiss & Wild, s.r.o. působí v oboru zahradní a krajinné tvorby již přes 10 let. Stálému odbornému růstu napomáhá členství v odborných společnostech jako jsou Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT) a Svaz zakládání a údržby zeleně (SZÚZ). Naši kvalifikovaní zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni, a proto znají a také dělají dobře své řemeslo.

V rámci našich služeb Vám nabízíme vše od jednorázové konzultace až po komplexní realizace zahrad na klíč. Běžně provádíme kompletní přípravné práce jako jsou zemní práce a terénní úpravy, včetně dovozu substrátů a kůry, až po vlastní výsadbu vzrostlých stromů, keřů a trvalek. Samozřejmou součástí našich služeb je v případě zájmu návrh a následná instalace zahradního osvětlení a automatického závlahového systému, u kterého Vám doporučíme vhodný zdroj a dávkování vody tak, aby byla zajištěna optimální prosperita Vaší zahrady. Ve spolupráci s partnerskou společností Vám odborně navrhneme a zrealizujeme originální koupací nebo okrasné jezírko. Součástí našich realizací jsou i prvky drobné zahradní architektury jako jsou altány, pergoly, kamenné cesty, dřevěné terasy, kamenné zídky, solitérní kameny, kamenné a zámkové dlažby, zahradní keramika a dřevěné nádoby přímo na míru a mnoho dalšího.

Zájemcům zajistíme odbornou konzultaci interiérové zeleně, dodáme květinová aranžmá k různým slavnostním příležitostem, popř. navrhneme vhodné pokojové rostliny pěstované v substrátech nebo v hydroponii. V průběhu roku Vám můžeme zajistit opakované osázení mobilních nádob vhodnými druhy rostlin podle ročního období a druhu nádoby. 

Jako autorizovaný prodejce značky HONDA pracující přímo v terénu Vám na konkrétní zakázku navrhneme vhodné strojové vybavení. Požadovaný stroj dopravíme přímo na místo určení a předvedeme proškoleným personálem naší firmy. Při pravidelném odborném servisu Vám navíc poskytneme záruku 5 let na všechny tyto stroje. V případě zájmu Vám zajistíme pravidelný servis vaší zahradní techniky jako jsou sekačky, travní traktory, křovinořezy a půdní rotavátory jakékoli značky.

Ivo Weiss, DiS.