Realizace na klíč

Součástí našich služeb je vlastní realizace zahrady (příp. veřejného prostoru). Vřele Vám doporučujeme vybrat si přímo realizaci na klíč. Díky této komplexní službě Vám odpadá řada starostí s mnoha dodavatelskými firmami, složitá koordinace jednotlivých prací a v neposlední řadě máte jistotu jednotného a uceleného vzhledu budoucí zahrady. Realizace na klíč Vám tak ušetří nejen finance, ale především Váš čas.


Realizaci zahrady provádíme dle projektové dokumentace úprav Vaší zahrady. S tou Vám rády pomohou naše projektantky. Pokud již nějaký návrh máte nevadí – jistě si s tím dokážeme poradit, případně doladíme detaily.
Sami provádíme veškeré přípravné práce jako jsou zemní práce a terénní úpravy, včetně odvozu a následné likvidace odpadů ze zahrady. Zajistíme dovoz a rozhrnutí potřebných substrátů, které odborně navrhneme dle požadavků jednotlivých druhů rostlin.


Součásti našich realizací jsou i prvky drobné zahradní architektury. Stavíme dřevěné a zděné altány a pergoly, které dodáváme včetně vybavení mobiliářem, zhotovíme cesty z odlišných materiálů od tradičních kamenných dlažeb až po moderní betonové nebo štěrkové cesty. Realizujeme různé dřevěné terasy, u kterých Vám dokážeme doporučit a zajistit optimální péči.


Naši školení pracovníci Vám postaví kamenné zídky okrasné i opěrné. Celou kompozici doplníme solitérními kameny, zahradní keramikou nebo dřevěnými nádobami přímo na míru Postaráme se i o osázení truhlíků a ostatních mobilních nádob vhodnými rostlinnými druhy tak, aby Vám co nejdéle dělaly radost.

 

 
Zahrada s altánem   Zahrada ve svahu
 
Středomořská zahrada   Slunná terasa

 

Práce s kamenem | Práce se dřevem | Zahradní a koupací jezírka
Veřejná zeleň | Stavební a zemní práce

Přejít do fotogalerie